Drag Racing: Bike Edition

Drag Racing: Bike Edition 1.1.31

Emocjonujące wyścigi typu drag racing w wykonaniu motocykli

Zalety

  • Prosta obsługa
  • Bardzo wciąga!

Wady

  • Słaba grafika

Bardzo dobry
8

Drag Racing: Bike Edition to darmowa gra w stylu wyścigów równoległych na Android. Dzięki niej, możemy wcielić się w kierowcę motorów biorącego udział w tych krótkich, ale niezwykle emocjonujących rozgrywkach. Gra wymaga nie tylko refleksu, ale i wiedzy na temat motoryzacji.

Drag Racing daje nam możliwość ścigania się motorem na bardzo krótkich odcinkach - 1/2, 1/4 mili i 1/8 mili . Na początku nasz motor nie zachwyca osiągami, ale i tak wystarczy na wygranie kilku pierwszy tras. Za zdobyte w ten sposób pieniądze trzeba swoją maszynę ulepszyć lub kupić zupełnie nową. Dodatkowo nasz ścigacz pokonuje kolejne poziomy rozwoju, a dzięki temu odblokowują się kolejne ulepszenia.

Sama rozgrywka wcale nie należy do łatwych. Wyścig trzeba rozpocząć w dobrym momencie, a podczas jazdy najważniejsze jest, żeby w odpowiedniej chwili zmieniać biegi. Na szczęście dzięki czytelnemu interfejsowi łatwo odgadnąć kiedy wrzucić "dwójkę" czy "trójkę".

Nasz motor możemy całkiem fajnie odpicować. Zmienić kolor, kupić lepsze części lub zmieniać osiągi poszczególnych części. Co ważne przed ostatecznym wprowadzeniem zmian można motor wypróbować na torze, aby przekonać się czy nasza ingerencja ma pozytywny wpływ.

Drag Racing: Bike Edition to świetna produkcja i mimo pozornej prostoty może zapewnić długie chwile niezłej zabawy. Jeśli jesteś fanem wyścigów, warto też sprawdzić bliźniaczą grę Drag Racing. W obie gra się naprawdę przyjemnie, a co najważniejsze - są darmowe!

Drag Racing: Bike Edition

Download

Drag Racing: Bike Edition 1.1.31

Opinie użytkowników o Drag Racing: Bike Edition